Număr anunț
DA22960810
Autoritate contractantă
SC APA SERV TROTUS SRL (CUI RO27864203)
Furnizor / câștigător
VARTOLOMEI VARTO S.R.L. (CUI 964197)
Cod CPV
34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
432,81 RON
Valoare atribuită
432,79 RON
Data publicării
07.05.2019 12:32
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

432,79 RON

din 432,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.