Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPRAY AG + BEŢŞOARE + PLOSCA + BURETE IGIENĂ + BENZI IMOB. + STABILIZATOR + GEL ATI 1

Număr anunț
DA22956666
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
Cod CPV
33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.579 RON
Valoare atribuită
8.579 RON
Data publicării
07.05.2019 10:20
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.579 RON

din 8.579 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.