Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie toner compatibil

Număr anunț
DA22963429
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Alimentare cu Apă și Canalizare Sângeorgiu de Pădure (CUI RO39118070)
Furnizor / câștigător
ANDONET TOTAL SRL (CUI ro15771488)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,28 RON
Valoare atribuită
335,28 RON
Data publicării
07.05.2019 14:05
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,28 RON

din 335,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.