Ofertă acceptată Cumpărare directă

OBIECTE DE INVENTAR

Număr anunț
DA22961345
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30174000-9 · Masini de fabricat etichete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
212 RON
Valoare atribuită
212 RON
Data publicării
07.05.2019 12:51
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

212 RON

din 212 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.