Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS BROTHER LC 3619 XL CYAN/MAG/YELLOW

Număr anunț
DA22958157
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
SKY GROUP SRL (CUI RO16365631)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420 RON
Valoare atribuită
420 RON
Data publicării
07.05.2019 11:09
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420 RON

din 420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.