Ofertă acceptată Cumpărare directă

Perforator Kangaro 20 coli

Număr anunț
DA22957776
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA GALATI (CUI 3127247)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30123500-2 · Masini de perforare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35,94 RON
Valoare atribuită
35,94 RON
Data publicării
07.05.2019 10:56
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35,94 RON

din 35,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.