Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Incarcare cartus toner color HP 312A / CF380A HP 125A / CB540A HP 131A / CF211 CF212 CF213 cu cip
- Număr anunț
- DA22954830
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic de Electrotehnica si Telecomunicatii (CUI 4300647)
- Furnizor / câștigător
- GAMA INK SERVICE SRL (CUI RO17741882)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 181,50 RON
- Valoare atribuită
- 181,50 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 09:20
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 09:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
181,50 RON
din 181,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro