Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,8% sub estimat
Multifunctional HP CISS InkTank 415 All-in-One, Wireless, 15.000 de pagini negru, 8000 de pagini col
- Număr anunț
- DA22953862
- Autoritate contractantă
- ORASUL NEGRESTI (CUI 13407333)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 605,03 RON
- Valoare atribuită
- 588,23 RON 2,8% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2019 08:42
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
588,23 RON
din 605,03 RON estimat
2,8%
Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 16,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.