Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese schimb reparatii echipamente ITC

Număr anunț
DA22950966
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
Furnizor / câștigător
LICOMP SRL (CUI 16436678)
Cod CPV
30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.410 RON
Valoare atribuită
5.410 RON
Data publicării
06.05.2019 14:56
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.410 RON

din 5.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.