Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reactiv Nessler pentru determinare saruri de amoniu - import MERCK Millipore
- Număr anunț
- DA22959446
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BRASOV (CUI 4443272)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 24310000-0 · Produse chimice anorganice de baza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 596 RON
- Valoare atribuită
- 596 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 11:48
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
596 RON
din 596 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro