Ofertă acceptată Cumpărare directă

Barbotor / Barbotoare / Umidificator unica folosinta cu apa sterila 350 ml

Număr anunț
DA22955373
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
07.05.2019 09:39
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.