Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuire centrala termica 80kw

Număr anunț
DA22951206
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
Furnizor / câștigător
M & A CLIMA SERVICES SRL (CUI RO18066377)
Cod CPV
45331100-7 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.890 RON
Valoare atribuită
17.890 RON
Data publicării
06.05.2019 15:04
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 16:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.890 RON

din 17.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.