Ofertă acceptată
Cumpărare directă
prestari servicii artistice
- Număr anunț
- DA22949063
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE CULTURA "AUGUSTIN BENA" ALBA (CUI 22474900)
- Furnizor / câștigător
- D'ARTFEL CONCEPT (CUI 39099792)
- Cod CPV
- 92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 13:52
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.000 RON
din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro