Ofertă acceptată Cumpărare directă

Metronom clip-on

Număr anunț
DA22955536
Autoritate contractantă
Centrul Cultural Buftea (CUI 31483967)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
37321100-5 · Metronoame (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
521 RON
Valoare atribuită
521 RON
Data publicării
07.05.2019 09:44
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

521 RON

din 521 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.