Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII ILUMINAT PUBLIC AXENTE SEVER

Număr anunț
DA22953819
Autoritate contractantă
Comuna Axente Sever (Primaria comunei Axente Sever) (CUI 4406126)
Furnizor / câștigător
AMPSIB-ELECTRIC SRL (CUI 35677966)
Cod CPV
50232110-4 · Reconditionarea instalatiilor de iluminare publica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.314 RON
Valoare atribuită
5.314 RON
Data publicării
07.05.2019 08:39
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.314 RON

din 5.314 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.