Ofertă acceptată Cumpărare directă

FUROSEMID 20MG/2ML; Cerebrolysin 5ml; Morfina 20mg/ml; Vit.B6 250mg/5ml; Vit.B1 100mg/2ml

Număr anunț
DA22957268
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.429 RON
Valoare atribuită
14.429 RON
Data publicării
07.05.2019 10:40
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.429 RON

din 14.429 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.