Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cimeosil folie compresiva
- Număr anunț
- DA22955573
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
- Furnizor / câștigător
- LC RHEA MEDICAL CARE SRL (CUI 22512001)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.177,30 RON
- Valoare atribuită
- 35.177,30 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 09:46
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35.177,30 RON
din 35.177,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro