Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicare anunt publicitar in ziar local judet Hunedoara de 1/6 din pagina alb-negru

Număr anunț
DA22962422
Autoritate contractantă
JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374474)
Furnizor / câștigător
TMT MEDIA INTERNATIONAL SRL (CUI RO11771299)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630 RON
Valoare atribuită
630 RON
Data publicării
07.05.2019 13:30
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630 RON

din 630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.