Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIYARE STATII RADIO PMR-LPD PORATBILA MIDLAND XT70

Număr anunț
DA22956340
Autoritate contractantă
COMUNA BALCANI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4278027)
Furnizor / câștigător
ONLINESHOP SRL (CUI RO16306031)
Cod CPV
32344230-7 · Statii radio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,26 RON
Valoare atribuită
672,26 RON
Data publicării
07.05.2019 10:10
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,26 RON

din 672,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.