Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelope microbuz scolar

Număr anunț
DA22955396
Autoritate contractantă
COMUNA RAUCESTI (CUI 2614236)
Furnizor / câștigător
AUTO COS MIR S.R.L. (CUI 23615102)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.588,23 RON
Valoare atribuită
2.588,23 RON
Data publicării
07.05.2019 09:40
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.588,23 RON

din 2.588,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.