Ofertă acceptată Cumpărare directă

Platforma auto profesională, multifuncƫională

Număr anunț
DA22954487
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
Furnizor / câștigător
ENDRESS ZENESSIS GROUP S.R.L. (CUI RO14762538)
Cod CPV
34223300-9 · Remorci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.900 RON
Valoare atribuită
13.900 RON
Data publicării
07.05.2019 09:09
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.900 RON

din 13.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.