Ofertă acceptată Cumpărare directă

Senzor Nellcore SpO2 cu adeziv pentru neonat <3>40 kg

Număr anunț
DA22952931
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Dr. I.A. Sbarcea Brasov (CUI 4443183)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
35125100-7 · Senzori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.192 RON
Valoare atribuită
6.192 RON
Data publicării
06.05.2019 17:44
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.192 RON

din 6.192 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.