Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii suport tehnic "Deva Performing Arts", editia 2019.

Număr anunț
DA22951594
Autoritate contractantă
Teatrul de Arta Deva (CUI 4374610)
Furnizor / câștigător
Performing Arts Theatre (CUI 40804705)
Cod CPV
71356300-1 · Servicii de suport tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.750 RON
Valoare atribuită
4.750 RON
Data publicării
06.05.2019 15:21
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.750 RON

din 4.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.