Ofertă acceptată Cumpărare directă

STEAG ROMANIA tricolor, 100*150, material estraflex tratat UV

Număr anunț
DA22941246
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA - CENTRUL JUDETEAN IASI (CUI 20692348)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
981,90 RON
Valoare atribuită
981,90 RON
Data publicării
06.05.2019 09:39
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

981,90 RON

din 981,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.