Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei de masaj NEUTRU pentru rezultate terapeutice, 1 litru

Număr anunț
DA22954580
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Beclean (CUI 4512208)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
33711540-4 · Creme sau lotiuni parafarmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,95 RON
Valoare atribuită
183,95 RON
Data publicării
07.05.2019 09:12
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

183,95 RON

din 183,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.