Ofertă acceptată Cumpărare directă

scaune directoriale

Număr anunț
DA22956201
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI CONSTANTA (CUI 4300965)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.516,80 RON
Valoare atribuită
2.516,80 RON
Data publicării
07.05.2019 10:05
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.516,80 RON

din 2.516,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.