Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale informative

Număr anunț
DA22951950
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN DOLJ (CUI 4554238)
Furnizor / câștigător
DD MARKETING AGENCY SRL (CUI RO29127470)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.359,30 RON
Valoare atribuită
3.359,30 RON
Data publicării
06.05.2019 15:37
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.359,30 RON

din 3.359,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.