Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rama click A0, Poster Frame din aluminiu cu colturi drepte, folie plastic protectie
- Număr anunț
- DA22950691
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- RAMIDA DIGITAL PRINT SRL (CUI RO25702396)
- Cod CPV
- 39298200-9 · Rame pentru tablouri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 849,50 RON
- Valoare atribuită
- 849,50 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 14:46
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 08:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
849,50 RON
din 849,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro