Ofertă refuzată Cumpărare directă

Robinet de trecere cu sfera Airaga 850 - 1"

Număr anunț
DA22926470
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
Furnizor / câștigător
PRESTCOM INSTAL SRL (CUI RO14631150)
Cod CPV
44411100-5 · Robinete (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
656,40 RON
Valoare finală
656,40 RON
Data publicării
02.05.2019 11:02
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.