Ofertă acceptată Cumpărare directă

SWITCH 8 PORTURI

Număr anunț
DA22960774
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394,95 RON
Valoare atribuită
394,95 RON
Data publicării
07.05.2019 12:31
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

394,95 RON

din 394,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.