Ofertă acceptată Cumpărare directă

REZERVOR RIO AP110 136.610.11.1 SLV

Număr anunț
DA22955105
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.947,80 RON
Valoare atribuită
6.947,80 RON
Data publicării
07.05.2019 09:29
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.947,80 RON

din 6.947,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.