Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese JCB JS220 Senzor ax cu came - 1 buc, releu stop - 1 buc, releu 24 V mini

Număr anunț
DA22945357
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A SISTEMULUI INTEGRAT DE MANAGEMENT AL DESEURILOR DIN JUDETUL SATU MARE (CUI RO27120599)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
Cod CPV
43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.386,36 RON
Valoare atribuită
2.386,36 RON
Data publicării
06.05.2019 11:49
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.386,36 RON

din 2.386,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.