Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fierastrau circular cu masa Einhell TE-CC 2025 UF, 2000 W, 78 mm adancime taiere, lama 250x30 mm, i
- Număr anunț
- DA22951633
- Autoritate contractantă
- Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 44510000-8 · Scule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.253,77 RON
- Valoare atribuită
- 1.253,77 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 15:23
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 16:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.253,77 RON
din 1.253,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro