Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare lucrari de constructii

Număr anunț
DA22959852
Autoritate contractantă
COMUNA MARTINIS (CUI 4246238)
Furnizor / câștigător
GITA IMPEX SRL (CUI RO6682470)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.805 RON
Valoare atribuită
13.805 RON
Data publicării
07.05.2019 11:59
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.805 RON

din 13.805 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.