Acasă · Licitații
· Lucrari de instalare de echipamente de incalzire si de alte echipamente electrice pentru cladiri (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mentenanta sistem protectie inghet si automatizare sistem pentru degivrare
- Număr anunț
- DA22955771
- Autoritate contractantă
- FILARMONICA GEORGE ENESCU (CUI 4266766)
- Furnizor / câștigător
- Intreprindere Individuala Kokosi Hainal (CUI 27195532)
- Cod CPV
- 45315000-8 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire si de alte echipamente electrice pentru cladiri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.900 RON
- Valoare atribuită
- 3.900 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 09:52
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 10:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.900 RON
din 3.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro