Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII PENTRU CONSTRUCTIE SI REMEDIERE DRUM TRACTOR CU EXCAVATORUL LOT 1

Număr anunț
DA22954711
Autoritate contractantă
Ocolul Silvic Cormaia Anies (CUI RO16067546)
Furnizor / câștigător
AUTOSOMES S.R.L. (CUI RO26420580)
Cod CPV
45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.380 RON
Valoare atribuită
24.380 RON
Data publicării
07.05.2019 09:16
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.380 RON

din 24.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.