Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII PENTRU CONSTRUCTIE SI REMEDIERE DRUM TRACTOR CU EXCAVATORUL Lot 2

Număr anunț
DA22954475
Autoritate contractantă
Ocolul Silvic Cormaia Anies (CUI RO16067546)
Furnizor / câștigător
MANVIO FOREST SRL (CUI 33438342)
Cod CPV
45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.980 RON
Valoare atribuită
23.980 RON
Data publicării
07.05.2019 09:08
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.980 RON

din 23.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.