Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii curente Sala Festivitati
- Număr anunț
- DA22936087
- Autoritate contractantă
- UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI ZAVOAIA (CUI 4342790)
- Furnizor / câștigător
- DOFLOM SRL (CUI 18597107)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 277.775,82 RON
- Valoare atribuită
- 277.775,82 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 12:01
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 10:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
277.775,82 RON
din 277.775,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro