Ofertă acceptată Cumpărare directă

Gluconat de Calciu 10% solutie injectabila fiola x 10ml 3642567

Număr anunț
DA22960994
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40,80 RON
Valoare atribuită
40,80 RON
Data publicării
07.05.2019 12:40
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40,80 RON

din 40,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.