Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectanti Gygazime & Gigasept

Număr anunț
DA22953975
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Valcea (CUI 7446923)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI RO4275950)
Cod CPV
24965000-6 · Enzime (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.076 RON
Valoare atribuită
2.076 RON
Data publicării
07.05.2019 08:49
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.076 RON

din 2.076 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.