Ofertă acceptată Cumpărare directă

PoolTester pH/Clor

Număr anunț
DA22949429
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
Furnizor / câștigător
AQUATICS SPA WORLD SRL (CUI RO16443861)
Cod CPV
38500000-0 · Aparate de control si de testare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.048,68 RON
Valoare atribuită
1.048,68 RON
Data publicării
06.05.2019 14:03
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.048,68 RON

din 1.048,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.