Ofertă refuzată
Cumpărare directă
abonament intretinere ascensoare
- Număr anunț
- DA22938576
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Sibiu (CUI 4240650)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL SERVICII LLA SRL (CUI 37090800)
- Cod CPV
- 50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare finală
- 6.000 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 15:42
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 07:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.