Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie instalatie de racire auto - SRCF Galati

Număr anunț
DA22949224
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.015,97 RON
Valoare atribuită
2.015,97 RON
Data publicării
06.05.2019 13:57
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 10:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.015,97 RON

din 2.015,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.