Ofertă refuzată
Cumpărare directă
REN MAXIM DOZATOR APA PODEA+TIMBRU VERDE
- Număr anunț
- DA22933782
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 65100000-4 · Distributie de apa si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 879,84 RON
- Valoare finală
- 879,84 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 10:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.