Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CAZARE CU PENSIUNE CMPLETA

Număr anunț
DA22952576
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN MURES (CUI 4322548)
Furnizor / câștigător
VOIAJOR SRL (CUI RO2528313)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.723,81 RON
Valoare atribuită
44.723,81 RON
Data publicării
06.05.2019 16:20
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 16:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.723,81 RON

din 44.723,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.