Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta si asistenta informatica pentru UAT - complet (abonament lunar)

Număr anunț
DA22957142
Autoritate contractantă
COMUNA ZADARENI (CUI 16343200)
Furnizor / câștigător
MAFTEI GABRIEL-CLAUDIU P.F.A. (CUI 34612616)
Cod CPV
72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.200 RON
Valoare atribuită
5.200 RON
Data publicării
07.05.2019 10:36
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.200 RON

din 5.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.