Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de Medicina Muncii
- Număr anunț
- DA22957958
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Impozite si Taxe Locale Sector 4 (CUI 13839528)
- Furnizor / câștigător
- MEDICOVER SRL (CUI RO15446991)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.968 RON
- Valoare atribuită
- 19.968 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 11:02
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.968 RON
din 19.968 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro