Ofertă acceptată Cumpărare directă

Limitatoare de viteza

Număr anunț
DA22949923
Autoritate contractantă
Comuna Targu Trotus (CUI 4277854)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI RO28940350)
Cod CPV
38571000-8 · Limitatoare de viteza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,10 RON
Valoare atribuită
336,10 RON
Data publicării
06.05.2019 14:19
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,10 RON

din 336,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.