Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dirigentie de santier

Număr anunț
DA22949880
Autoritate contractantă
Comuna Boroaia (CUI 4326787)
Furnizor / câștigător
BURLUI IULIA-OLGA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 19322171)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
06.05.2019 14:17
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.