Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanță pentru automatizare flux de lucru baza de date achiziții publice

Număr anunț
DA22959595
Autoritate contractantă
COMUNA MACEA (PRIMARIA) (CUI 3519410)
Furnizor / câștigător
MAFTEI GABRIEL-CLAUDIU P.F.A. (CUI 34612616)
Cod CPV
72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
07.05.2019 11:51
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.